Level 89 Level 91
Level 90

różne 90


10 words 0 ignored

Ready to learn       Ready to review

Ignore words

Check the boxes below to ignore/unignore words, then click save at the bottom. Ignored words will never appear in any learning session.

All None

Ignore?
łach
potocznie: stare, zniszczone ubranie; zniszczony kawałek tkaniny; ...man, szmata /// Ubranie ciuch.
Legać
Być komuś coś winny. - ... ci bluzkę. (Jestem Ci winna bluzkę.)(l...)
leser
Leń.Człowiek który uwielbia się obijać. -Ale z niego ... ...Cały dzień się obija -Racja.!
lelum polelum
1. powoli, flegmatycznie (np. Było tak gorąco, że wszystko robiłem ... .); 2. człowiek powolny, flegmatyczny (np. Znowu się spóźnimy, bo z niego takie ... .)
Lampucera
Pudernica, postarzała laseczka, która myśli, że jeszcze się podoba facetom, w celu zatuszowania swojego wieku, używa bardzo ostrego makijażu.
laba
1. pot. czas wolny 2. próżnowanie, leniuchowanie
meta
1. metamfetamina 2. metanabol 3. pot. «miejsce, w którym można się zatrzymać, zamieszkać na jakiś czas lub miło spędzić czas» 4. pot. «miejsce, w którym nielegalnie sprzedaje się alkohol» 5. pot. «kryjówka dla kogoś będącego w kolizji z prawem»
mizdrzyć
... się- kokietować, wdzięczyć się, flirtować, przymilać się w niestosowny sposób
młyn
Sektor na stadionie, w którym gromadzą się najwierniejsi i zagorzali kibice danej drużyny, angażujący się w ciągły doping (na stojąco), oprawy meczowe itp. Także:grupa fanatycznych i najwierniejszych kibiców na stadionie.
hipokryzja
postawa osoby, która postępuje sprzecznie z deklarowanymi przez siebie zasadami moralnymi w celu osiągania korzyści lub przedstawienia siebie w lepszym świetle